Главная » 2018 » Май » 17 » Зустріч з Кіборгом
08:17
Зустріч з Кіборгом

У житті кожної людини бувають зустрічі, які відіграють вирішальну роль в становленні особистості. 9 травня учні та вчителі Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічали Біоштяну ДмитраВалерійовича старшого лейтенанта, командира десантно-штурмової роти 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади, кавалера Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, який має звання «Городянин року 2017» в номінації «Захисник України», Кіборг.
Для гостя була проведена екскурсія по школі, а потім відбулася задушевна розмова з учнями 7-8-х класів, під час якої діти ставили питання, на які співрозмовник давав чіткі і зрозумілі відповіді. Адже  у школярів в 14-15 років саме формується особистість. Вони придивляються до дорослих, до їхніх вчинків, аналізують їхню поведінку – і обирають свою. Саме з таким захопленням діти слухали Дмитра (він хотів, щоб саме так його називали, без офіційності). Та й прийшов він не навчати, а просто поділитися своїми думками, переживаннями, як старший брат.
У класі було напрочуд тихо, коли воїн розповідав про бойові дії на передовій, про поранених і убитих товаришів, про те як рятував із-під обломків свого пораненого батька (теж військового). А коли дізналися, що на початок служби, у війську йому виповнилося 24 роки і в цей період він уже командував своїм підрозділом, то нас узяла гордість за те, що серед молоді є справжні захисники, завдяки яким ми живемо під мирним небом. Не обійшлося, звичайно, і без військових жартів, живих історій, які трапилися під час боїв. Адже наші хлопці вміють і жартувати і мужньо захищати!
Ось на такій позитивній ноті і закінчилась зустріч із Дмитром, але діти ще довго будуть згадувати його настанови і побажання.

Просмотров: 302 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar