Главная » 2018 » Май » 10 » ZERO WAST SCHOOL
09:04
ZERO WAST SCHOOL

з 19 по 21 квітня команда Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідала тренінг ZERO WAST SCHOOL, ЯКИЙ ПРОВОДИВ Фонд Кличка та спонсор проекту  the Coca-cola foundation в місті Київ.
Проект покликаний активізувати місцеві громади у невеликих містах та селах через неформальну освіту, навчити самостійно вирішувати суспільні і глобальні проблеми.
Під час тренінгу команда пройшла практичний семінар із управління проектами, склала свій власний план метою якого є «Зменшення забрудненості території Березнегуватого на 10 %», навчилися прогнозувати ризики які можуть виникнути під час реалізації проекту, дізналися як правильно залучати фінансування для розвитку свого проекту та громади в цілому.
Під час тренінгу познайомилися з лідерами думок зі сфери екології, які поділилися досвідом з командами проекту. Навчили нас бути активними громадянами, правильно сортувати сміття – метал, папір, пластик, та як правильно заробляти кошти на цьому.
Проект дав можливість команді самореалізувать свої ідеї. Тема нашого проету «Велика засміченість території нашого селища», за мету взяли собі «Зменшити засміченість цієї території на 10%», завдання які поставила перед собою команда Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів:
1. Провести тренінги та агітаційні виступи серед школярів, батьків та населення селища.
2. Робити благдійні суботники по очищенню територій нашого селища.
3. Зробити благодійний ярмарок, виручені кошти з якого підуть на матеріал для урн.
4. Залучити кошти від спонсорів, які зацікавлені в розвитку рідного селища та громади.
5. Виготовити смітники на зароблені кошти.
6. Розставити смітники по території селища.
7. поставити сортувальні баки для сміття (бум ага, пластик, поліетилен) у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів.Команда Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів дякує за підтримку та можливість поїхати  на  тренінг до Києва випускнику нашої школи, фермеру Пересуньку В.
Ми намагатимемося реалізувати свій проект, тому що саме за активною, сучасно, патріотичною молодю України чисте світле європейське майбутнє!

Просмотров: 235 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar