Главная » 2018 » Октябрь » 5 » Всеукраїнсьий захід Education Slam: Екосистема «Відкривай Україну»,
09:28
Всеукраїнсьий захід Education Slam: Екосистема «Відкривай Україну»,

З 25-28 вересня 2018 року вчителі Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Димченко Марія Олександрівна та Авраменко Катерина Володимирівна, мали змогу прийняти участь у Всеукраїнському заході Education Slam: Екосистема «Відкривай Україну», що займається розвитком освіти та культури серед громадян України.
Ми збиралися разом з регіональними представниками 24 областей України у м. Києві, щоби інтенсивно та наполегливо попрацювати і знайти найзручніший алгоритм роботи проекту в регіонах.


Протягом трьох днів українські та міжнародні партнери ділилися неймовірною практикою роботи з молоддю, своїми історіями успіху та результатами, на які ми маємо орієнтуватися формуючи проектну команду «Відкривай Україну». Після плідної роботи та інтенсивного навчання ми отримали сертифікат.
Говорилося про зміни в освіті, про роль проекту в цих змінах та про проект як такий. Наступає новий сезон (з 8 жовтня), в якому Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів планує взяти активну участь, адже мета даного заходу-популяризація соціальних та культурних проектів серед молоді, сприяння громадській активності молодих людей через підтримку та реалізацію молодіжних ініціатив та налагодження діалогу між владою та суспільством.


 

Просмотров: 181 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar