Главная » 2017 » Июнь » 14 » Вручення свідоцтва про базову загальну середню освіту 9 класам
11:48
Вручення свідоцтва про базову загальну середню освіту 9 класам

13 червня 2017 року у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято з нагоди вручення важливого документу, свідоцтва про базову загальну середню освіту .
Здається, що тільки вчора пролунав останній дзвоник, позаду державна підсумкова атестація, і ось – той день, до якого дев’ять років, як по східцях, довелося підійматися нашим випускникам.

На святі були присутні найрідніші для учнів люди, їх батьки; вчителі, які були поряд із випускниками всі роки навчання в школі, які віддавали їм не тільки свої знання, а й частину свого життя, свою душу та адміністрація закладу.
По відкриттю свята слово надали  директору школи  Рудчик Галині Дем’янівні та заступнику директора школи з навчально-виховної роботи Сачковській Олені Леонідівні, які привітали випускників, зачитали наказ по загальноосвітній школі і вручили свідоцтва.

Після церемонії вручення основних документів про закінчення школи – свідоцтв, до учнів звернулися їхні перші вчительки: Савенко Галина Іванівна та Беззуб Інна Володимирівна, батьки. Вони побажали випускникам легкої дороги у доросле життя, здійснення всіх мрій і задумів, творчих планів!

Просмотров: 353 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar