Главная » 2018 » Март » 22 » Спортивний майданчик
09:07
Спортивний майданчик

ГОЛОСУВАТИ

Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ГОЛОСУЄМО)
Спортивні майданчики – це чудове місце для захоплюючого дозвілля дітей, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, граючись, зняти статичну напругу і просто весело провести свій час. Аби діти займалися спортом та вели здоровий спосіб життя, їм необхідні відповідні умови. Klitschko Foundation за відкритим конкурсом встановлює сучасні спортивні майданчики на території шкіл, що сприяє розвитку спортивної інфраструктури міст та сіл по всій Україні.
Майже кожен учень Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів мріє про новий спортивний майданчик, який буде обладнаний за останніми новітніми технологіями.
Друзі,просимо Вас взяти участь у даному проекті. До голосування за шкільну команду просимо долучитися всіх учнів школи, їх батьків та друзів. Ділимося з друзями згенерованим системою унікальним посиланням через соціальну мережу Facebook та збільшуємо свої шанси на перемогу! Друзі, які скористаються посиланням та зареєструються на сайті, отримають +50 балів на свій баланс, а наш проект отримає +100 балів від друга. Так ми наберемо кількість балів, необхідну для перемоги.
Якщо ми разом будемо боротися за свої мрії,то вони обов’язково здійсняться!)

 

Просмотров: 157 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar