Главная » 2017 » Сентябрь » 11 » Враження учениці 11-А класу про 1 вересня 2017 року
20:34
Враження учениці 11-А класу про 1 вересня 2017 року

Ось і закінчилось тепле літо, а попереду навчальний рік,наповнений новими цікавими подіями. Першого вересня з порога кожної школи чути музику і вітальні слова. Сама школа прикрашена кульками, стрічками,квітами. Все дуже хвилююче, особливо для маленьких першокласників, яким тільки належить знайомство зі шкільним життям. День знань – особливий день і для випускників, адже це їх останній перший дзвінок, уже на наступний рік вони стануть студентами університетів і технікумів, вступивши у доросле життя. 

У Березнегуватській ЗОШ I-III ступенів відбулося особливе свято. Як завжди, 1-го вересня о 8 годині тут зібралися учні, вчителі, батьки та поважні гості. Дійство минуло традиційно: музичні вітання, промови педагогів та гостей свята, виступ директора школи Рудчик Галини Дем’янівни та заступника з навчальної  роботи Сачковської Олени Леонідівни, перший дзвоник та перші уроки. 

Особисто мені завжди трохи сумно від того, що літо закінчилось. Проте зустріч з друзями та вчителями, поява нових предметів, переважають цей смуток. У новому навчальному році я хочу дізнатись багато цікавого та досягти успіхів у навчанні. Хотілось би, щоб весь навчальний рік пройшов також яскраво, як і свято Першого дзвоника. 
Лукеріна Карина, 11-А клас. 

Нещодавно розпочався новий навчальний рік. Для когось він перший, та для нас, одинадцятикласників, - останній. 
Нам часто не хотілося іти до школи, але переступивши поріг одинадцятого класу, ми всі зрозуміли, що шкільні роки – найкращі в нашому житті. А останній навчальний рік – найвідповідальніший. Попереду нас чекають відповідальні дії та рішення. 
Насамперед – це здача ЗНО, вступ до ВНЗ та доросле життя. Щоб здійснити свою мрію, треба серйозно потрудитися, аби не змарнувати всі вкладені в нас сили вчителів, батьків та рідних. Тому нам усім потрібно зібрати свої сили та використати всі можливості аби поглинути найбільше знань. 
Тож бажаю всім успіхів, наснаги та терпіння в новому навчальному році.
                                                                        
Юрченко Каріна, 11-Б

 

Просмотров: 373 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar