Главная » 2017 » Октябрь » 23 » Поїздка в 79 окрему десантно-штурмову бригаду
23:53
Поїздка в 79 окрему десантно-штурмову бригаду

     

Напередодні  Дня  захисника Вітчизни учні 11-х класів Березнегуватської ЗОШ I-III ступенів відвідали 79 окрему десантно-штурмову бригаду. Вшанували пам’ять 58-ми воїнів десантників бригади, які віддали своє життя за незалежність України. Відвідали ГО тактико-спеціальний центр “Булат”, де була проведена ознайомча лекція з елементами практичних занять. Інструктори центру Сергій Рєзанов та Альона Редькова доклали максимум зусиль, щоб заняття було цікавим для гостей із районного центру. Школярі дізнались про історію Центру «Булат». Сергій Рєзанов розповів, що Центр почав працювати у Миколаєві з 2002 року.

Основні напрямки діяльності: військово-патріотичне виховання молоді, надання допомоги військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів в питаннях професійної підготовки, підготовка працівників недержавної сфери безпеки. Сергій Володимирович зауважив, що матеріально-технічна база центру – найкраща на Півдні України.

Учні мали можливість ознайомитися з експозицією сучасної зброї, яка є на озброєнні української армії та армій світу. Викладач предмету «Захист Вітчизни» Березнегуватської ЗОШ Олександр Горбунов висловив захоплення матеріально-технічним забезпеченням центру й відзначив, що у школі практичний курс предмету «Захист Вітчизни» доводиться пояснювати за ілюстраціями у підручниках.

Саме тому вони й здійснили подорож, щоб майбутні захисники Вітчизни мали можливість ознайомитися зі зброєю практично. Сергій Рєзанов детально розповів про основні види мін, демонструючи їх наочно. Березнегуватські школярі побачили протитанкові, противопіхотні (фугасні та осколочні), кумулятивні, спеціальні міни та дізналися, яким чином вони працюють.

Повчальною була розповідь про гранати, серед яких є досить незвичні. Дуже сподобалось юнакам та дівчатам відвідування тактичного тиру, у якому було змодельовано реальну ситуацію небезпеки, враховуючи людський фактор.

Пролунав навіть вибух (навчальний). Схвильовані учні та їхній керівник висловили своє захоплення проведеним заходом. Співпраця матиме продовження. Інструкторський склад ТСОУ, в подальшому, допомагатиме Березнегуватській молоді вивчати основи тактичної медицини.
Статтю підгготували учні 11-х класів: Кальмус Євген та Чернов Ілля


 

Просмотров: 219 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar