Главная » 2017 » Сентябрь » 11 » Перший урок
20:41
Перший урок

Україна починається з нас
Діставши потужний заряд бадьорості на урочистій лінійці, одиннадцятикласники та  класні керівники Заїкина І.М.,  Докова В.Ю. були запрошені до святково прибраної музичної зали. Тут на нас чекали схвильовані батьки, дідусі, бабусі, ветерани педагогічної праці, гості. У кожного  прискорено билося серце від хвилювання. Та легка усмішка, лагідний погляд Л.В. Шишкіної, доброзичливість, привітність наших наставників, присутніх гостей довірливо заспокоює і налаштовує на позитив, хвилі якого докотилися і до мене. 

Від самого серця йшли слова про рідну Україну, адже моя країна - моя молитва. І нам, старшокласникам, важливо не помилитись із життєвою стежиною, щоб якомога більше користі принести рідній землі, бо на нас з такою надією дивляться зараз найрідніші люди. А Україна починається з кожного. Про це йшлося і в піснях, які звучали на святі, і у відеороликах, що не змогли залишити байдужими жодного присутнього на святі. Я дивилась у зал і бачила, як гості витирали сльози, адже нелегкий час зараз переживає моя Україна.

Не міг не розчулити присутніх і виступ директора школи Рудчик Г.Д, яка нагадала, що таке свято можливе лише завдяки тому, що наші солдати в ці хвилини стоять на передовій і захищають мирне життя. А тому так багато зроблено заради кращого майбутнього, і скільки б ще можна було б досягнути, якби не війна…

З таких зустрічей виростає, ширшає дорога до нашої душі, а ненав’язливі настанови дають наснагу і захищають від негараздів. Тому ми віримо, що все в нашій країні налагодиться, а щасливе майбутнє для неї створять наші добрі справи!

Просмотров: 246 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar