Главная » 2017 » Июнь » 2 » Останній дзвоник 2017
09:08
Останній дзвоник 2017

Останій дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини у кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти до школи на наступний рік радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо в селі, а хтось поїде до міста, але все одно вільним, як травневий вітер.
Для деяких закінчення шкільного року пов’язане не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями… Для тих, хто цього року закінчує школу,останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто  і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

 

 

 

 

По- сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Рудчик Г.Д.

За щирими словами побажань звернулись до учнів та вчителів Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ  ступенів гості свята: викладач кафедри вищої математики Миколаївського Аграрного Університету Шептилевський О.В., директор Березнегуватського  районного методичного кабінету Юхименко Н.Д., Березнегуватський селищний голова Клеветенко В.В.
Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці районних олімпіад, конкурсів, а також вручені грамоти учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.
Щирими словами, зворушливою вокальною композицією привітали випускників учні молодших класів.

 

 

 

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали учням 11-х класів: Кленцарю Ігорю та Проскурі Вікторії, Цимбалистому Ярославу та Шишкіній Нікі. Він сповістив присутніх про початок чудової пори-літніх канікул.

Просмотров: 536 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar