Главная » 2018 » Февраль » 8 » Новорічні свята – найчудовіша пора!
10:33
Новорічні свята – найчудовіша пора!

Браму року закриває грудень, який сповіщає про наближення Нового року – одного з найочікуваніших і наймістичніших свят, бо сповнене чудес, добрих казок і магії. З вірою в дива в стінах рідної школи було оголошено тиждень святкувань. А передував усьому в ці передсвяткові, передноворічні дні конкурс на кращу класну кімнату, не говорячи вже про те, що вся школа, починаючи з фойє, була святково вбрана. Та найбільше приваблювала всіх спортивна зала, бо саме вона була прикрашена вічнозеленою красунею – ялиною, що блимала ліхтариками, святковими вогнями. Тут дзвенів веселий сміх, проводилися новорічні ранки для початкової, середньої та старшої школи, організатором якої була дирекція школи та завуч з позакласної роботи Н.Г.Скуратовська. Пройшли вони цікаво, весело, з подарунками від Діда Мороза в чарівному мішку. Завдячуємо нашим меценатам: Радкевичу Г.М., Кривошей А.С., Коляді Л.П., Ляшук М., Біланенку С.В., Заліському М.М., Джиготі О.М., Пересунько О.В., Єрмоленко Р.В., Ткачуку Ю.Д., Ткачуку Д.С., Циган С.М., Доценко В.В., Гончаренко Г., Розказову В.Г., Гайдар Л.В., Кузьміну Д.Г., Сидоренко І.М., Тисовській Ю.В., Дейнезі Є.Ю., Милостивій Л.А., Гордієнко І.М., Корнієнко Т.О., Шандренку С.В., Татоян Р.М., Іващенко С.В., Сініцину А.В., Москаленко Н.М., Татаровій І.М., Степанюку Г., Шандренко Т.Б., які завжди готові підтримати, роблячи неможливе можливим. Для них бачити радість в очах дітей – найголовніше з людських чеснот.
На підтвердження моїх слів хочу розповісти про враження наймолодших школярів, адже вони такі безпосередні, щирі. Ось «інкогніто» з 1-Б сказав, що гарна ялинка, Дід Мороз, цукерки, конкурси, пісня та танці – те,що його полонило на святі. Худьо Анна, учениця 2-Б класу подякувала директору і вчителям школи за веселі новорічні свята, а за подарунки та солодощі-людям, які дали кошти. Ось що написала ще одна дівчинка: «Я,Артюшенко Ліза, учениця 3-Б класу дякую дирекції школи та спонсорам за проведення чудових новорічних свят.» До неї з подякою за смачні цукерки і за проведення новорічного свята приєдналась і Софія Черін з 4-Б.
Зрозуміло, що учні середньої ланки також пережили феєрверк незабутніх почуттів, що асоціюються з кришталевим дзвоном свят, чашею солодких надій і сподівань на краще.
Учні 9-11 кл. презентували кожен свою новорічну програму, ведучими якої були Попович Анна та Чернов Ілля. А скільки веселих, дотепних, цікавих конкурсів під час проведення Нового року дали заряд позитивних емоцій, без яких неможливо уявити святкування! На завершення програми для старшокласників було організовано шкільну дискотеку. І нехай місяці, часи, хвилини, секунди Нового року будуть наповнені любов’ю до друзів, близьких, коханих, до рідного дому, школи, до нашого народу, до всієї України.


Самойленко Аліна 11-А клас

 

Просмотров: 289 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar