Главная » 2017 » Апрель » 27 » Незабутня зустріч
00:38
Незабутня зустріч

Зустріч, про яку я сьогодні хочу розповісти, залишила мене небайдужою до всього почутого і побаченого. Адже йдеться про представників національної гвардії України, які є взірцем добропорядності, мужності, сили духу, стійкості. На початку вступне слово взяла директор школи Галина Дем`янівна Рудчик, не без гордості представивши почесних гостей. І ось перед нами виступив старший офіцер групи по роботі з особовим складом капітан Безверхній Віктор Вікторович, з розповіді якого ми дізналися багато цікавого про військову службу за контрактом.

Особливо вразило те, що стосувалося життя його військової частини,на яку покладено охорону громадського порядку та патрульну службу. І хоч робота ця надзвичайно відповідальна, кожен готовий підставити один одному надійне плече, бо розуміють, що від ефективності кожного залежить загальний результат. Можливо, саме це і додало їм сил пройти 5 ротацій, серед яких були надзвичайно болісні втрати. Та не забув розповісти гість про переваги служби, про обов`язки молодого солдата.

Далі слово взяв начальник медичної служби 3039 старший лейтенант Костянтин Сергійович Янішевський. Його розповідь супроводжувалася демонстрацією лікарської сумки тактичного медика, аптечки американських і вітчизняних бійців та її складу. При цьому зупинився на роз`ясненні надання  першої допомоги та наглядному прикладі накладання джгута, турнікета на учня, а ще першої медичної допомоги в бойових умовах та повсякденному житті. Спеціаліст викликав присутніх учнів 9-11 класів та контролював парне накладання турнікетів учнями школи. Це характеризує його як людину, яка небайдуже ставиться до інших, переживає чужий біль, переймається проблемами солдат, пропонує руку допомоги в скрутну хвилину.

І знову до слова запросили Віктора Вікторовича, який також наглядно показував і розповідав про зразки зброї, що, зрозуміло, викликало надзвичайне зацікавлення присутніх на зустрічі. На завершення було продемонстровано 3 відеоматеріали про військову частину 3039 міста Миколаєва.

Вони допомогли не тільки мені, а й всім присутнім відчути гордість за наших славних нацгвардійців, зрозуміти глибину змісту їх слів.  Відкрилась також споконвічна мудрість: людина загартовується у випробуваннях. І оскільки розмова була дружньою, відкритою та логічною, кожен з нас дійшов висновку, що вміння перев`язати рани  потрібне зараз кожному, щоб наша країна,кожна родина була щасливою,  а життя-мирним!
На цьому й тримається наша доблесна національна гвардія.

З почуттям глибокої гордості і вдячності за такі зустрічі
 Самойленко Аліна
учениця 10-Б класу

Просмотров: 325 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar