Главная » 2017 » Ноябрь » 21 » Незабутня подорож до м. Вінниці та м. Умані
14:39
Незабутня подорож до м. Вінниці та м. Умані

Як добре, коли приходить канікули. І вдвіччі  добре, якщо вони доповнені змістовним, цікавим відпочинком. От і ми - учні 8 – 9-их класів Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів 28 –29 жовтня цього року разом зі своїми класними керівниками Мальченко О.В. та Тицькою Т.М. провели чудову поїздку до м. Вінниці та м. Умані. Як добре, коли приходять канікули.  Відкривати для себе нове ми почали уже в перші години поїздки в межах нашої області. Захопило своїм незвичним смарагдовим кольором Радонове озеро поблизу с Мигії. Хотілося безкінечно дивитися на бурхливу течію бузьких порогів. Та, звичайно, найбільше вразила краса і неповторність Софіївського парку в м. Умані. Навіть не віриться, що звичайні кріпосні селяни ще в кінці 18 століття змогли своїми руками втілити в життя задум графа Потоцького: побудувати гроти з велетенських кам'яних брил вагою добру сотню тонн, викопали ставки, насадили парк. І як прекрасно, що вся ця краса збережена і дбайливо доглядається і зараз.
 А ще нам дуже сподобалась екскурсія до садиби та маєтку видатного лікаря і вченого 19 століття М. Пирогова, який 20 років життя провів у м. Вінниці, відкрив і весь час допомагав хворим.
Стомлені, з незабутніми враженнями ми поверталися додому і хтось сказав: " Яка красива наша Україна, скільки в ній цікавого і неповторного!"


Рагуліна А, Скора С.

 

Просмотров: 326 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar