Главная » 2018 » Октябрь » 23 » Місячник «Увага! Діти на дорозі!»
08:41
Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Новий 2018-2019 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.
За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів в перші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.


Місячник «Увага! Діти на дорозі!» тривав з 01 по 30 вересня 2018р. За цей період була проведена належна виховна робота, спрямована на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах та під час  місячника по класам були проведены бесыди «Безпечний шлях до школи», «Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй», «Дорожня розмітка,  "Перехрестя та їх види".
У межах місячника безпеки на дорозі проведено конкурс малюнків та оформлено виставку малюнків «Безпечна вулиця».


 

Просмотров: 127 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar