Главная » 2017 » Апрель » 27 » Клич друзів – граймо разом!
01:23
Клич друзів – граймо разом!

Клич друзів – граймо разом!

Для перемоги необхідні ваші голоси, які потрібно віддати, зареєструвавшись у проекті Фонду братів Кличків.

Проект покликаний створити дітям умови для занять спортом та ведення здорового способу життя. Фонд Кличко за підтримки Фундації Кока-Кола в рамках цього проекту сприяє розвитку спортивної інфраструктури міст та найвіддаленіших селищ України.

Згідно з результатами дослідження британської компанії ChildWise вже 99,8% європейських школярів віком 11−16 років мають мобільні телефони, персональні електронні гаджети та постійний доступ до інтернету. Відповідно, діти часто проводячи вільний час у соціальних мережах, на популярних відеопорталах та за комп’ютерними іграми, сидячи біля екранів комп’ютерів і телевізорів, замість того, щоб гратися на подвір’ї та фізично розвиватися. До цього додається відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей. Тому стан фізичного розвитку та здоров’я школярів почав різко погіршуватися.

Для подолання цієї кризової ситуації в 2005 році Фонд Кличко запустив проект «Клич друзів ― граймо разом!», який і понині не втрачає своєї актуальності.

Тому наша школа подала заявку на участь у цьому конкурсі для отримання можливості будівництва сучасного дитячого спортивного майданчика на території Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для перемоги необхідні ваші голоси, які потрібно віддати, зареєструвавшись у проекті Фонду братів Кличків за цією адресою: ПЕРЕЙТИ!

Просмотров: 352 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar