Главная » 2017 » Октябрь » 23 » День вчителя 2017
23:19
День вчителя 2017

Як ми вчителів вітали
Дорогих, милих вчителів в день їхнього свята учні 11-Б класу разом з класним керівником І.М. Заїкиною та вчителем музики Л.В. Шишкіною вітали в музичній залі, яка перетворилась на деякий час в імпровізоване кафе «Зошит у клітинку». Перед дверима-дошка, на якій зазначалась програма свята, а далі попередження: поганий настрій залишати за дверима. Жваві дівчата в фартушках нагадували офіціантів. Ось до кафе завітали з виступом-поздоровленням першокласники. Присутні світились від радісного пожвавлення. Далі – представлення меню, а на підносі – слова семи пісень, які гості співали разом з учнями. Дуже гарним вийшло пісенне попурі! 
Поки всі на позитиві, негайно подали освіжаючий десерт «Жартівливе ассорті». Запитаєте: що це? Відразу зауважу, що розповідали гуморески, багато сміялись. І як тут без сучасних технологій? Не забарився відео подарунок від 11-А класу. Пречудово! 
Завітала до кафе і учениця 8-Б класу Настя Заковенко, душевно виконавши пісню про вчителів. Естафету підхопив Діма Скриль з 11-Б та Іванна Вікторівна Климчук. Музичних подарунків багато не буває, а тому Ігор Милостивий і Настя Заковенко заспівали й жартівливу пісню про вчительку.
Та справжній фурор викликала гумористична сценка у виконанні вчителів О.П.Троян, Н.Г. Скуратовської та Діми Скриля. Всі присутні у захваті, шквал аплодисментів. 
Насамкінець – слова-сповідь вчителям в тому, що ми не ідеальні. Іноді не розуміємо їх, виводимо з рівноваги, але це лише тому, що ми діти. З кожним роком, чим дорослішими ми стаємо, усе більше розуміємо, що все це : затишна школа, уроки, цікаві справи – все це робиться заради нас!  Учитель… Він – артист, але його слухачі і глядачі не аплодують йому. Він – скульптор, але його праці не бачать. Він – лікар, його пацієнти рідко дякують за лікування. Та ми любимо Вас і бажаємо щастя без ліку і довгого віку! 


                                                                       Самойленко Аліна, 11-Б клас 
 

Просмотров: 220 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar