Главная » 2017 » Сентябрь » 12 » День спорту
21:34
День спорту

Здоровий спосіб життя-запорука успіху!

Ні для кого не секрет, що проведення в школі 7 вересня олімпійського уроку стало для учнів та вчителів Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів справжнім святом. Органи учнівського самоврядування та адміністрація школи цього року підготували нам дуже цікаву програму.
 Захід розпочався із загальношкільної лінійки, виконанням  Гімну України. Олімпійський урок відкрила директор школи Рудчик Г.Д. , яка звернулася до учнів із закликом вести здоровий спосіб життя, відвідувати спортивні секції. На святі були присутні воїни АТО Дмітрієв С. та Дмитренко П., відомий тренер Березнегуватщини - Ворона С.В. .

 Зі словами привітання до шкільної громади звернувся випускник школи, спортсмен, вчитель фізичного виховання Слісаренко Г.А. Ведучі , Юрченко Каріна та Олійник Ілля, розповіли про історію Олімпійського руху в Україні  та досягнення українських спортсменів на міжнародній арені.  Учні, батьки та вчителі із зацікавленістю  спостерігали показові виступи  футболістів школи.

Родзинкою свята став виступ юних дзюдоїстів, вихованців Березнегуватської ДЮСШ.  Під час їхнього виступу глядачі слухали професійний коментар їхнього наставника. Ми впевнені, що кожному сподобалося це видовище.

Наступним етапом уроку стало проведення фізичної зарядки , потім учні 1-4 класів під музичний супровід виконували веселу руханку, 5-7 класів –ритмічну гімнастику. Для учнів 5-6 класів проводилися змагання з міні-футболу, для 8-11 з волейболу, масовий забіг Миру здійснили учні 8-9 класів. Нам, як одинадсятикласницям  сумно визнавати, що збірна 11-х класів програла з рахунком 1:2. Та не дивлячись на це, кожен з нас був задоволений проведеним днем. Адже він ще раз довів, що здоровий спосіб життя-запорука успіху.

Підготували 
учениці 11-Б класу
Багриновська Є. та Павлюк О.

 

Просмотров: 324 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar