Главная » 2017 » Октябрь » 23 » День партизанської слави
23:31
День партизанської слави

Незабутня зустріч


    На протязі вересня у  Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили заходи, приурочені до Дня партизанської слави. По всіх класах проведені години інформування:«Наші земляки – жертви фашизму.» Учні 7-А класу переглянули відеофільм про трагічну долю дітей, які стали жертвами концтаборів.

А 14 вересня відбулася зустріч 7-х класів (класні керівники Троян О.П., Ткачук О.М.) з Прохоровою Галиною Єлисеївною, яка напередодні війни закінчила школу медсестер.

Вона розповіла про те, як жителі нашого району  вели боротьбу проти фашистів в роки окупації. В Березнегуватому було створено підпільну організацію, членами якої були:  Кузьменко Федір , Головко Андрій, Слісаренко Віра, Довбня Борис , Сєдов Митрофан.
    Прохорова Г.Є . розповіла, що декілька разів могла потрапити до Німеччини, але доля відводила її від цього жахіття. Її рятував Борис Довбня.

Галина Єлисеївна детально охарактеризувала  визволення Березнегуватого від фашистських загарбників. А найбільше діти звернули увагу, з якою гордістю вона розповідала про лікаря Довбню .  Жінка згадує : коли хоронили підпільників то все село вийшло їх проводжати, бо не було жодної сім’ї, яка б не постраждала у страшному вихорі війни…

У класі стояла тиша. Діти, які звикли жити сучасним життям, зі сльозами на очах слухали літню жінку, патріота своєї держави. І кожен розумів, що для подвигів не потрібні особливі випадки, кожен діє за велінням серця. Наразі Галині Єлисеївні 95 років, але і зараз вона повна сил та енергії та із задоволенням приходить на зустрічі зі школярами, ділиться своїми спогадами.
     Вдячні семикласники після зустрічі дарували жінці квіти та дякували за спогади про героїчне минуле наших односельчан. 


    Троян О.П.  класний керівник 7-А класу


 

Просмотров: 315 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar