Главная » 2020 » Сентябрь » 22 » День пам’яті захисників України
14:21
День пам’яті захисників України

 

На полях достиглих соняхів сотні українських воїнів героїчно віддали життя за Україну наприкінці літа 2014-го в боях за Іловайськ. 29 серпня обіцяний ворогом "зелений коридор" для відходу українських бійців виявився дорогою смерті. О 8:15 колони наших захисників вирушили на смерть – їх впритул розстріляли російські окупанти.У пам'ять про кожного з них 2019 року Указом Президента 29 серпня офіційно затверджено як День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Символом цього дня прийнято вважати сонях пам'яті.

Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

29 серпня в школі відбулась лінійка з нагоди участі у Всеукраїнській акції «Сонях» за участі ветеранів АТО: Якубенка Дмитра Анатолійовича та Горбунова Олександра Володимировича,здобувачі освіти 6-Б кл. та 7-Б кл. Здобувачі освіти 11- А кл. разом з вчителем трудового виховання Величко О.В. виготовили стилізований знак пам'яті соняхи.

Просмотров: 10 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar