Главная » 2017 » Сентябрь » 26 » День миру
11:10
День миру

Так хочеться миру…
Подвір’я рідної школи 21 вересня заполонили святково одягнені школярі з жовто-блакитними кульками і прапорцями. Від цього здавалось, що ще більше сонця стало на землі і на обрії. І це не дивно, адже зібрала нас всіх тут важлива подія – лінійка  до Дня миру. Її організацією та проведенням завдячуємо адміністрації школи.

Звучать фанфари… Схвильований вкрай хлопчина розповідає вірш про мир. Ведучі Оля Павлюк та Діма Скриль з 11-Б класу починають святкову лінійку. Звуки мирного ранку переплітаються із Гімном України. Далі естафету підхоплюють Катя Москаленко та Ілля Чернов з 11-А, а за ними й багато інших школярів декламують вірші про мир. Директор школи Г.Д. Рудчик задає тон заходу, наголосивши, що таке коротке і таке бажане слово – мир зігріває кожного.

Гостями свята були учасник АТО, військовий комісар Березнегуватського військового комісаріату капітан Гутиря Павло Миколайович; заступник військового комісара майор Доков Анатолій Іванович; голова районної ради ветеранів Роздорожній Віталій Юхимович. Вони побажали всім присутнім злагоди на рідній землі, успіхів у навчанні, щоб запанували спокій, мир, любов!

Сильне враження особисто на мене справили Ліза та Катя Москаленки, які випустили в безкрає чисте небо білого голуба – символ миру.
Глибинне почуття патріотизму відчули і учні 6-9 класів, які отримали почесне право викласти слово МИР. Вчитель військової дисципліни «Захист Вітчизни» О.В.Горбунов дає чітку команду, діти організовано шикуються. Всіх присутніх дуже розчулила така злагодженість дій. Все дійство фіксувала камера, а отже це є підтвердженням того, що діти Березнегуватщини за мир. В кінці свята завуч школи О.Л. Сачковська ще раз привітала дітей з Днем Миру і побажала всім присутнім простих людських речей: щастя, здоров’я, мирного неба над головою, успіхів, наснаги.  А це, скажу я вам, багато чого вартує. Думаю, що всім присутнім надовго запам’ятається цей погожий осінній день – День миру.


Самойленко Аліна ,
учениця 11-Б класу

Просмотров: 385 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar