Главная » 2017 » Ноябрь » 21 » Чарівна мандрівка до Львова
14:35
Чарівна мандрівка до Львова

Осінні канікули покликали учнів 8-11 класів нашої школи разом із вчителями І.М. Заїкиною та Л.А. Авраменко  до дужого і гордого Львова. На пероні нас зустрічала незмінний екскурсовод пані Ліля. Вже з перших хвилин ми були вражені величчю та красою його мальовничих краєвидів. Це овіяне легендами місто водночас стародавнє і сучасне. Здається, в якийсь момент історії саме тут природа й люди засперечалися, хто з них краще будує. І хоч Львів, як зазвичай, зустрів нас дощем, однак погода не завадила гарно на емоційно провести час. Ми відвідали музей-аптеку та музей старожитностей. Особливо вразила виставка антикваріату початку XVII століття. Побували також в «Шоколадниці». Якби ж то можна було передати аромати солодощів, якими славиться Львів. Ця солодка казка не полишила нас і ввечері, бо ми завітали у Львівську національну оперу. Яка ж то краса! В залі згасло світло, залунала музика. Розсунулася завіса, на сцену вийшли актори й почався балет на 2 дії «Шахерезада»/ «Кармен – Сюїта». Кожен перебував ніби в якомусь казковому сні, враження барвисті,  насолода неймовірна.
Львів – це місто-музей, пам’ятки якого  безцінні. Ми відвідали українську православну церкву,  Собор Святого Юра, Личаківське кладовище. Вразив своєю красою і Львівський національний університет ім. Франка . Велике задоволення і подив водночас мали, завітавши до кафе з породистими котиками. Це такий креатив і позитив, просто 2 в 1.
Милувалися  красою пейзажів Шевченківського гаю, вдихаючи свіже дощове повітря. А далі була екскурсія по старовинному Львову, де все дихає минувшиною, адже це місто - українська історія, гордість, слава і сумління. Не змогли пройти мимо кондитерської. Тут нас тепло зустріли, а професійні кондитери виділили час, провівши для своїх гостей майстер-клас по виготовленню запашного печива. Нам довірили розмалювати його, після чого всі смакували тепле молоко з випічкою. Як це по-домашньому! Ми купували львівські сувеніри на згадку про цю пречудову подорож. Скажу чесно, що у Львові я не вперше, однак сюди хочеться повернутися ще й ще….  І щоб мрії стали реальністю, ми залишили монетки з надією, що вони допоможуть побувати у місті Лева, в цій найкоштовнішій перлині України, національній святині. Шкода, що не кожна з монет потрапила в заповітний капелюшок, хоча кожен цілив саме туди. Однак, будемо чекати зустрічі у Львові, де живе, як на мене, душа України.

 

Просмотров: 306 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar