Главная » 2017 » Сентябрь » 6 » 1 вересня 2017
22:12
1 вересня 2017

Мене звуть Саша Оришака і мені 6 років. Раніше я ходила до школи на підготовчі заняття, а 1 вересня я пішла у перший клас. Коли я з мамою і татом зайшли у мій світлий та просторий клас, він був святково прикрашений, всі учні, вчителі, батьки були гарно одягнені та усміхалися. Також було дуже багато квітів. Я теж подарувала своїй першій вчительці Ользі Олексіївні красивий букет квітів. На лінійку мене вивела красива дівчинка Настя з 11 класу, де дітки читали вірші, співали пісні та танцювали, а нас першокласників називали іменинниками.

А ще одинадцятикласники подарували для перших класів багато корисних подарунків у великій яскравій коробці з бантом. А ще я дуже хвилювалася, бо я разом з одинадцятикласником Дімою Скрилем давали перший дзвоник і мені це дуже сподобалось. Після лінійки моя перша вчителька Ольга Олексіївна провела для нашого 1-Д перший урок. На ньому були не тільки ми, а й наші мами та татусі, бабусі та дідусі. На початку уроку ми разом з вчителькою згадали імена всіх моїх однокласників, а потім ми читали вірші та їли смачний коровай. 

Мені дуже сподобалося Свято знань і я дуже хочу ходити в школу, бо там я буду отримувати знання і старатись гарно вчитися, стану розумною і знайду гарну роботу. 

Просмотров: 276 | Добавил: bereznegschool | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar