Захист Вітчизни-обов’язок громадянина

 Становлення учня як громадянина та патріота-актуальна проблема сьогодення. Цей процес відбувається під час виховання та представляє цілий комплекс заходів, спрямованих на формування людини як особистості. Виховання дітей шкільного віку здійснюється в процесі навчальної та виховної роботи в школі та за її межами, формуючи свідому, активну,корисну для суспільства особистість.

Однією з форм позаурочної роботи є зустріч з учасниками подій на Сході України. Так 23 грудня 2014 року в Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч із бійцем 28 бригади Должок Сергієм Сергієвичем. Він отримав  тимчасову відпустку на 10 днів. Хоча власних справ у нього було багато, воїн знайшов час , щоб завітати на запрошення дітей, батьків та вчителів до учнів 7-Б класу. Розповідь була змістовною і цікавою.

Семикласники ставили запитання бійцеві. Їм було цікаво знати все – і про військове спорядження солдата, і про побут та харчування, і про бойові будні воїнів.

Враження від зустрічі, від почутого, від спілкування із бійцем запам’яталося дітям надовго. На згадку про цю подію залишилися фотознімки. Щиро вітаючи Сергія Сергійовича, присутні висловили слова вдячності, побажання міцного здоров’я, вдачі,і звичайно перемоги та благополучного повернення додому.

Класний керівник колективу 7-Б класу

Яковенко Інна Дмитрівна