Вже лунає Перший дзвоник!

Ось і настав він, довгоочікуваний  день для всієї  дітвори -  день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. 1 вересня – перший день навчального року, турботлива пісня батьківських сердець, свято нашої школи і наших учителів.Першого вересня  діти переступають поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості.

Перше вересня – незвичайний та особливий день у житті кожного школяра. День,з якого починається новий навчальний рік , в якому кожен з учнів набереться нових знань та умінь.
Радісна атмосфера панувала на подвір`ї Березнегуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у цей день . Усі учні стояли в очікуванні найголовніших гостей цього свята – першачків, які ось нещодавно були дошкільнятами . У цьому році Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно прийняла 56 першокласників .

Гучними оплесками їх зустріли присутні на лінійці учні, вчителі , батьки. А привели першокласників на свято не менш важливі гості – одинадцятикласники, які теж хвилювались, адже це їх остання першовереснева лінійка  в рідній школі .  З початком нового навчального року учнів привітала директор школи Рудчик Г.Д.,  яка побажала успіхів та нових перемог  у навчанні.

До її слів приєдналась гість нашого свята методист районного методичного кабінету Калініченко О.М ..Випускники ж, у свою чергу, привітали першокласників і вручили їм подарунки на пам`ять. Під гучні  оплески присутніх одинадцятикласники повели своїх наймолодших товаришів на перший у своєму житті урок . Свято Першого дзвоника сподобалось усім присутнім .

Учениця 11-Б класу
Проскура Вікторія