Всі на ярмарок – гуртом!

Гей, на ярмарок хутчіше,

І не пішки, а бігом!

Саме такими словами розпочався осінній ярмарок у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На сонячному подвір’ї зібралася уся шкільна родина в очікуванні дійства, яке підготували учні 6-А та 6-Б класу разом зі своїми класними керівниками Троян О.П. та Ткачук О.М. Кого тільки не бачили на святі!  Це і дав куми, що вдало рекламували товар, і дві подруги зі своїми овочами з городу, і дві сусідки Палашка та Параска, і дві жіночки, що охочі були продати своїх чоловіків.

А як же на ярмарку не обійтися без народної пісні та танцю у виконанні справжніх україночок та завзятих козаків. А найцікавішим  моментом на святі були цигани, які хоч і не встигли нічого вкрасти, так зате порадували запальним танцем.

А потім розпочалося ярмаркування! Одні продавали - інші купували, а що не продалося – те було подароване, бо всього було доволі.

Чи так воно було, чи ні , хто зна…

Але ми показали, яка багата українська осінь, а всьому народові бажаємо, щоб родила щедро нива, щоб у хаті все було, як слід. Щоб довіку був щасливий український славний рід!!!