ВІДКРИТА АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

 "Любіть Україну всім серцем своїм

і всіми своїми ділами."  (В.Сосюра)

    5 травня 2015 року на території Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст.відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю Алеї Пам’яті Небесної Сотні. На ній був присутній депутат Верховної Ради України Андрій Вадатурський.

 За ініціативи піклувальної ради та адміністрації школи ми  звернулися з проханням допомогти нам в реалізаціїї  нашого задуму.  Андрію Олексійовичу ідея дуже сподобалася  і він допоміг нам   втілити її в життя, забезпечивши школу  саджанцями троянд по нашому проханню.

         25 квітня в суботу учні школи, батьки, вчителі, техпрацівники вийшли на клумби і разом була зроблена ця благородна справа - закладена  Алея  троянд.  Перед цим була проведена дуже велика робота-   повністю замінено і  установлено нові бордюри та завезений чорнозем, завдяки підтримці селишної ради, адміністрації району та небайдужим спонсорам. Їм теж особлива подяка за те, що не відмахнулися від нашого прохання допомогти.  Проведено декілька суботників по підготовці клумб до закладки Алеї: викопані та пересаджені на інше місце  всі рослини, які там були  раніше, розгорнуто чорнозем.  Активну участь у цих заходах приймали всі вчителі та техперсонал школи. А також багато батьків та учнів.

 Майже щодня, поки кущі молоді і візьмуться до активного росту, учні школи разом із наставниками поливають троянди. Але це не просто робота чи звичайний суботник. Це свята справа. Справа честі і гідності. В підростаючого покоління формуються завдатки патріотичного виховання та любові до своєї Батьківщини саме на таких прикладах.

На лінійці були висловлені щирі слова вдячності депутатові за підтримку. Але він у своєму зверненні до присутніх  в першу чергу подякував усім нам  за прекрасну ідею, яка є яскравим прикладом активної громадянської позиції.

                 Від імені усіх батьків та учнів особлива подяка директору школи, яка протягом усього часу реалізації ідеї в життя вирішувала багато організаційних питань щодо підготовки клумб до висадки троянд.  А також величезна подяка всім вчителям, які самі зробили важку роботу, розкидавши  чорнозем на клумбах , привівши їх в порядок.

Іще раз дякуємо усім , хто допомогав нам в реалізації такої благородної справи !!

І пам’ятайте, що ДОБРО, яке робить людина від серця, вона робить завжди собі !!!

Голова піклувальної ради школи

Наталія Павлюк