Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
    Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.
Щороку в нвшій школі працює табір відпочинку „Веселка“ з денним перебуванням який працював з 02.06. по 19.06.2015  .    В таборі було організовано 2-х разове гаряче харчування (сніданок, обід) та  питний режим доброякісною кип’яченою водою.

Поруч із дітьми постійно знаходились їх помічники-вихователі. Вихователі табору «Веселка» — це люди, які постійно коригували всі виховні впливи на учнів як з боку табору, так із боку різноманітного соціального середовища. Переломлюючи ці впливи, вони приводили їх у відповідність до індивідуальних особливостей, характерних для нашого табору в цілому і кожного окремого школяра, делікатно і безпосередньо коригували особистісне формування вихованців. Вихователі проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості учня, його громадянської, соціальної активності та життєтворчості.

   Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.

Найбільш цікавими і змістовними були такі  виховні заходи:

·        «День захисту дітей» - участь  у районному конкурсі малюнків на асфальті та святковому концерті;

День спорту – екскурсія до спортивного комплексу, ігри у футбол, волейбол та піонербол;

 

День безпеки життєдіяльності – екскурсія до пожежної частини, бесіда «Вогонь-друг, вогонь-ворог»;

День здоров’я- екскурсія до районної ветеринарної лікарні;
День народної творчості - екскурсія до районного будинку дитячої творчості;

Дні розваг та гумору у мовному таборі;

Праця красить людину - екскурсія до фермерського господарства «Орбіта»;

 

 У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був  змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями.

Педагоги школи бажають усім дітям теплого літа, нових вражень, міцного здоров’я.