Соборність

 В переддень  свята Соборності України в Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів 11 та 9 – х класів з воїнами АТО, а за сумісництвом і випускниками нашої школи. Своїми враженнями діляться: учениця 11-А класу Степко Євгенія та 9-А класу Авраменко Олександра.

-         Все відбулося дуже спонтанно та неочікувано, але від цього розмови та емоції були дуже щирими. А почуття надзвичайно хвилюючими.

Директор школи, Рудчик Галина Дем’янівна, передала хлопцямта їх побратимам подарунки, які зібрали учні школи: від цукерок до тепленьких шкарпеток, щоб захисникам було не так холодно і не так гірко на фронті. Адже зараз вони воюють на сході України, захищають нашу свободу та незалежність.

Чоловіки дуже скромно та стримано говорили про свої подвиги, але із задоволенням ділились останніми новинами з фронту. Розповідали про незламний дух українського народу та безмежно дякували за підтримку, листи та віру в них.

-         У свою чергу, директор школи Рудчик Галина Дем’янівна продемонструвала відеозвернення, в якому учні нашої школи бажають всім солдатам, що беруть  участь в АТО, якнайшвидше здоровими повернутися додому. Всі присутні приєднались до цих побажань, а в кінці зустрічі було зроблене фото на пам'ять.

Такі зустрічі є завжди дуже зворушливими але не можна забувати про головну мету – єднання. Зараз як ніколи необхідно триматися разом і йти вперед до перемоги, об’єднавши наші зусилля. Бо поки єдиний народ, доти єдина країна.

Степко Євгенія    11-клас

Авраменко Олександра     9-А клас