У Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ст. діє шкільне творче об’єднання «Володарі інформації» - інформаційний цент. Об’єднання «Володарі інформації» вийшло з пропозицією організувати прес-центр, який буде видавати шкільну друковану газету «Інфо «+»».

Адже,територія школи має велику площу, яка неоснащена повністю мережою  Інтернет та не забезпечена радіовузлом. Для кращого інформування учнів , інформаційний центр шкільного самоврядування і  хотів створити друковане видання шкільної преси .

Реалізувати цю ідею ми змогли  завдяки участі у проекті «Я знаю, я можу», що впроваджується у Миколаївській області з вересня 2015 року Чорноморським національним університетом імені Петра Могили. Наша мрія про випуск шкільної газети «Інфо «+» здійснилась.

29 березня до нашої школи завітали викладач університету Сай Д.В. зі своїми студентами, які вручили нам кольоровий принтер, на якому вийшов з друку наш перший номер. Велика подяка нашим друзям за співпрацю.

Завітали  викладач та студент університету ім. Петра Могили. На зустрічі з ними були присутні лідери класів старшої школи. Студентки І та ІІ курсів розповіли нам про права та обов’язки людини. Вони хвилювались, тому іноді їм допомагав викладач, Дмитро Вікторович. Для того щоб ми зацікавились ними та навчанням  за спеціальністю журналіста (кореспондента) , дівчата вирішили продемонструвати нам відео своїх одногрупників, де розповідали, як досягли успіху в галузі журналістики.

Нам запропонували пограти у гру: кожним чотирьом учасникам , тобто лідерам класів, роздали текст, до якого потрібно було підібрати заголовок, та команда – яка вигадає найцікавіший заголовок – переможець. Всі заголовки були досить цікавими, тому найкращий вибрати не змогли.

Наприкінці нашої зустрічі студентки подарували нам газету з їхніми статтями «Vagant» та листівку, де написані права та обов’язки людини. Також нам запропонували підписатися на їхній канал в ютуб і зайти на сайт  інституту.

Загалом, зустріч всім сподобалась. Діти були задоволені. Як сказали студентки університету ім. Петра Могили: «Ми завжди раді бачити вас у нашому університеті ті ласкаво просимо приєднатися до великої родини «могилянців» і пройнятися тим самим «духом могиляки».

Враження учениці

10-А класу

Яковенко Анастасії