Семінар директорів у школі


Святковий, емоційний настрій панував у нашій школі під час проведення семінару директорів. Шановних гостей ми зустрічали в осяяній сонцем музичній залі. Пролог відразу налаштував присутніх на доброзичливу тональність, адже музичним епіграфом був Гімн школи, який не міг залишити байдужим жодного з присутніх. Додам, що це був злагоджений діалог учнів і вчителів, які разом читали вірші про школу, презентували рідний храм науки.


Далі був показ відео про нашу школу, який підсилював і підтримував загальну гордість за неї. Використовуючи оптику дитинства, її неповторності та святості, було продемонстровано вміння наших вчителів вести своїх учнів в країну знань, працюючи в співавторстві з ними. Професіоналізм, довіра, дружба і любов-формула нашого тріумфу.


Справжній майстер-клас показали наші вчителі історії Наталя Григорівна Скуратовська, англійської мови Інна Миколаївна Заїкина, німецької - Ольга Миколаївна Ткачук під час відвідування відкритих уроків. Такі позитивні стосунки на уроках забезпечує авторитет вчителя, підкріплений успіхами його учнів.


Наступний етап семінару – виступ учнів і вчителів в національних костюмах «Рушничок». Це співзвучні темі вірші, сценки та пісні, які виконувались з особливою любов`ю та сумлінням. Цікавою була розповідь про рушники Ольги Вікторівни Величко, після якої як зворотній зв'язок було запропоновано завдання кожній групі присутніх зробити макет рушника і презентувати його.


Під час підбиття підсумків роботи семінару присутнім було вручено берегиню - велику ляльку- мотанку . Цей подарунок викликав багато позитивних емоцій в присутніх, бо єдине справжнє щастя – це щастя людського спілкування. За теплий прийом присутні на семінарі подякували адміністрації школи і побажали й надалі примножувати педагогічну мудрість, фахову майстерність.

Аліна Самойленко
учениця 10-Б класу