Осінній ярмарок!

 

Чи бували ви на справжньому українському ярмарку? Якщо ні – то заздріть!!! А учні Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 вересня 2014 р. там побували. Бо подвір’я школи перетворилося на веселе місце, де все продавали, купували, співали, танцювали, знайомилися, закохувалися, домовлялися.

Окрему подяку хочеться висловити учням 11-А класу та їх класному керівнику Троян О.П., які не просто виступили з гуморесками та віршами, а зробили справжнє святкове дійство. А глядачі від веселих інсценівок сміялися, реготали аж заходилися. Задіяні у святі також були учні: Сорочан А. (11-Бкл.), Гончаренко В. (3-Акл.), і  танцювальний колектив «Барви» (8-А,8-Б,9-Б,10-Б класи).

Діти не тільки святкували, а й робили корисну справу – збирали кошти на допомогу людям похилого віку та воїнам нашої армії.

Ярмарок надихнув учнів на створення креативних ідей щодо представлення своєї продукції: циганки з 8-Б класу ворожили і пророкували щасливе майбутнє, смакували солодощами у кав’ярні 10-Б класу, а головне, що продукція була «…смачна, корисна і без  ГМО!»

Коли всі товари були продані, гроші полічені, учні поверталися на уроки, але в їхніх думках залишалися приємні спогади про ярмарок на цілий день, на цілий тиждень, на всю осінь!

 

Учениця 11-А класу Степко Євгенія