Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти, починаючи з їх найменших літ.

Кожна дитина по-своєму талановита, і в її розвитку роль батьків є визначальною. «Підтримуйте дитяче прагнення бути хорошим, бережіть його як найточніший порух людської душі…»

Серед учнів нашої школи є чимало обдарованих дітей. І завдання вчителя полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти, починаючи з їх найменших літ. Серед моїх учнів 4-А класу, є такий промінчик, це Гончаренко Вікторія. Десять років тому в сім’ї  Анни і Юрія Гончаренка з’явилася на світ дівчинка. З перших років життя вона проявляла свою неординарність: любила слухати казочки, знала напам’ять багато віршів. І в 2 роки вивчила абетку, в 4 роки почала відвідувати танцювальний гурток, а в 5 читала. Вікторія – всебічно розвинена дитини: захоплюється малюванням, нагороджена грамотою за ІІІ місце в обласному заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», нагороджена Грамотою переможець конкурсу читців на історичну тематику «Києве мій» (2014 р.)  Переможець  конкурсу читців-декламаторів «Батьківське слово» у І віковій категорії (2016 р.). Ось уже 2 роки поспіль має Похвальні листи за особливі успіхи у навчанні.

Зараз Вікторія навчається у 4 класі. Вона працелюбна, сумлінно виконує свої обов’язки, турботлива і уважна, має багато друзів. Якось на запитання: «Що таке щастя? – вона відповіла. – Щастя – це все: сонце, що дає тепленьке проміння і освітлює землю, небо – це теж щастя. Бо без нього не було б на моєму  личку посмішки, і я не була б щаслива. Я дуже щаслива, тому що у мене є всі, хто мені потрібен: тато, мама, брат, бабусі, дідусі. Щастя – це коли немає війни, а замість неї лине сміх, голосно співають птахи». Як і у кожної людини у дівчинки є мрія: довгоочікуваний мир у країні, щастя і здоров’я рідних та друзів. Отож, нехай щастить.

 

 Савенко Г.І. класний керівник 4-А класу

Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів