Обдарований учень: хто він? 

            Кожна дитина - це таємнича квітка. І допомогти кожній квітці розквітнути, знайти себе, розкритися у своїх здібностях – це, мабуть, найголовніше завдання педагогічного  колективу, адже творчість притаманна кожній дитині від природи.
             Березнегуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – це школа для сьогодення дитини, у якому її ймовірне майбуття реалізується повсякчас завдяки створенню особливого середовища, у центрі якого- дитина. Саме це засвідчив районний семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи, проведений на базі школи 11 лютого 2016 року.
         Наша школа, яка  традиційно забезпечує найбільшу кількість переможців олімпіад, районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів «розкрила» свої секрети роботи з обдарованими дітьми.
        У ході заходу було вдало поєднано  науково-теоретичну і практичну частини семінару з теми: «Забезпечення креативного розвитку особистості учасників навчально-виховного процесу через інноваційний зміст освіти»
        У рамках теоретичної частини   творчо та високопрофесійно було продемонстровано  систему роботи педагогічного колективу школи з обдарованою молоддю  у   медіа–презентації «Діяльність школи в системі пошуку та підтримки обдарованих школярів».

      Роботу щодо здійснення психолого-педагогічного супроводу розвитку творчих та креативних здібностей дитини препрезентувала психолог школи Копійка О.А.
       У практичному модулі педагогічний колектив школи представив “Творчу скарбницю” роботи з обдарованими та здібними дітьми.
      Учасники семінару  з  захопленням спостерігали за роботою учнів на уроках логіки у 2-Б класі (вчитель Беззуб Л.В.), художньої культури у 9-А класі (вчитель Шишкіна Л.В), фінансової грамотності  в 10-А (вчитель Докова В.Ю.), німецької мови в 10-Б класі (вчитель Ткачук О.М.), історії України в 11-Б класі  (вчитель Тицька Т.М.). курсу за вибором у 2-А класі «Права дитини - Казкою про серйозні речі» (Азаровська Г.О.)
         Неабияке враження справив на гостей «Вернісаж талантів»: виставка творчих робіт учнів, портфоліо обдарованих дітей. Всі були зачаровані акторською майстерністю та творчістю учнів «Поезія душі». Учні виконували власні вірші  (Копійка Л., Самойленко А.) та поезію  колишніх учнів школи виконували Юрченко К., Жирун А.  Підсумки семінару підвели директор КУ «Березнегуватський районний методичний кабінет» Юхименко Н.Д. та методист  Ацеховська Н.А.  Проведений семінар сприяв підвищенню ефективності діяльності закладів освіти, спрямованої на вдосконалення системи роботи з обдарованими дітьми.
    Дійсно, дар розкривати чарівну квітку обдарованості школяра дається не кожному, а лише тому, хто справді любить дітей і вміє прокласти стежку до їхнього розуму та серця.


Заступник директора школи з НВР Сачковська О.Л.