8 травня у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення. Згідно з Указом Президента України цей День відзначатиметься щорічно.

Учні 10 –Б класу, які підготували цей захід разом зі своїми старшими наставниками, читали вірші. Вони не залишили байдужими жодної людини. Неспокійно билось серце, на очі навертались сльози від зворушливих слів школярів.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять  усіх героїв різних поколінь, які віддали своє життя за наше світле майбутнє.

  Напередодні Дня перемоги учні школи  відвідали шкільний музей бойової слави, де дізналися про подвиги односельчан та підпільників району.

  Кожен клас  поздоровив зі святом закріплених за ними ветеранів, побажавши здоров’я та довголіття.

   9 травня учні нашої школи разом із вчителями та представниками трудових колективів вирушили до Меморіалу Слави. Там відбувся мітинг-реквієм, присвячений 70-річчю Великої Перемоги. Майже у кожного на грудях був символ пам’яті жертв війни-червоний мак.

   Учасників мітингу вітали голова райдержадміністрації, голова районної ради, селищний голова та голова районної ветеранської організації. Усі вони висловили вдячність учасникам війни за відстояну свободу і можливість жити в мирі наступним поколінням.

   Потім було покладання квітів до підніжжя пам’ятника та плит з прізвищами воїнів. І…зворушлива хвилина мовчання. На душі було тривожно,адже вшанували пам'ять загиблих і під час Другої  світової війни, і вже під час неоголошеної війни на сході.

   Усі ми віримо в те, що на нашій землі запанує мир і всі захисники Вітчизни повернуться в свої сім’ї живими та здоровими.