Магія свята закоханих

 Магія свята закоханих

Найпрекрасніша пора –юність. Першої закоханості п’янкі джерела, її ясні витоки-шкільні роки. В стінах рідної школи ми навчаємося любити, як вчаться мови діти, щоб потім все життя пам’ятати яскраві сторінки шкільного буття. Гадаю, що підготовлена нещодавно разом з класним керівником І.М.Заїкіною та учнями 8-Б класу конкурсна програма для старшокласників до Дня Св. Валентина, у присутніх на святі учнів 9-11 класів, залишить добрий слід.

Розпорядником Дня Св. Валентина були теплі серця,гарні слова, щирі усмішки шести пар з кожного паралельного класу. Кожна з них отримала свій  титул: «Найвеселіша», «Найромантичніша», «Найпривабливіша» і т.ін.

Оскільки кохання – це слово із сонечком схоже, а значить зігріває, огортає теплом душу, робить життя яскравим, світлим, радісним, то все це відчули повною мірою і глядачі. Саме глядацьке голосування, де на сердечку писали номер пари, що сподобалася, допомогло неупередженому журі обрати Валентина і Валентину вечора. Ними стали учні 11-А класу Артюшенко Анатолій та його обранниця Круц Анастасія.

Насамкінець для всіх присутніх на святі ведучий вечора Скриль Дмитро виконав зворушливу пісню на гітарі, дзвінкі нотки якої не залишили байдужим нікого.

А ще протягом дня у фойє Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала пошта Св. Валентина, в поштову скриньку всі бажаючі кидали свої валентинки , які потім розносили по адресатах «чарівні купідони».

 

Учениця 8-Б класу

Самойленко Аліна