4 грудня  2015 року учні 5-7 та 9-11 класів Березнегуватської ЗОШ I-III ступенів чекали з особливим нетерпінням. А діти старшої школи знали про те, що цього дня традиційно відбудеться свято-інтелектуально-спортивні змагання «Козацькі розваги». У день закриття табору «Веселка» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був  змістовним, цікавим, насичений незабутніми подіями, знайомствами та враженнями.

Педагоги школи бажають усім дітям теплого літа, нових вражень, міцного здоров’я.

Ще задовго до дня змагань учні цікавилися виникненням самих слів «козак», «козацтво», «курені», хто такі курінні та їх отамани. Дітей цікавили життя та побут козаків, їх звичаї, традиції.
У призначений час рада, яка судила змагання, зайняла свої почесні місця. Ведучі , розпочали свято. Вони розповіли всім присутнім про Запорозьку Січ, про те, як козаки обороняли свою рідну землю, привітали всіх присутніх та побажали удачі учасникам куренів .

Спочатку козачата привітали кожен своїх суперників та проказали свої девізи. Вболівальники з великим запалом підтримували козачат.
І ось розпочалась запекла боротьба між куренями.

Учасники змагань викладалися з усієї сили, їх підтримували вболівальники, яких ледь можна було втримати на своїх місцях.

Але прийшов кінець змагань і поважна рада підвела підсумки перегонів.
Але всі були задоволені та нагороджені солодкими призами.