Конкурс графіті

 

З 19 вересня по 12 жовтня 2014 року за погодженням з департаментом освіти Миколаївської області, проводиться районний патріотичний конкурс графіті «ЄДИНА УКРАЇНА».

   Березнегуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з ентузіамом долучилася до  заходу, що проходить  серед  колективів загальноосвітніх шкіл та гуртків району,  з метою зробити наше селище яскравішим та гарнішим, тим самим проявити свою любов до України і всього українського, щоб налаштувати наш народ на патріотизм і викликати бажання разом піднімати свою державу.

 Юні художники на чолі з вчителем малювання Величко О.В. відтворили  ескізи учня 10-А класу Сома Григорія та учениці 10-Б класу Коваленко Ольги. Непримітні парканні плити стадіону перетворилися на чудові, яскраві картини, у створенні яких взяли участь: Степко Є., Мурлян М., Тацький Є., Коркішка В., Артюшенко А., Гордієнко С., Величко Д., Старова Н., Хоніч А., Проскура В. , Дячук А.. Особлива подяка Поповичу Руслану Миколайовичу за спонсорську допомогу у вигляді фарби.

   Прикро, що чиясь варварська рука спаплюжила роботи, які також намалювали учні Березнегуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 та Будинку Творчості.

   Запрошуємо всіх бажаючих оцінити талант юних художників та проголосувати за команду Березнегуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на сайті www.nibulon.com, http://vk.com/ua_konkurs, http://www.ok.ru/ua.konkurs а всім конкурсантам бажаємо успіху!

4