День знань - свято мудрості, доброти і людяності. Кожен школяр з нетерпінням чекав 1 вересня,адже цього дня всі товариші, однокласники, вчителі знову повертаються до храму науки, рідної школи. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається невіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень,  до самостійного життя.

І от 1 вересня на подвір’ї  Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла урочиста лінійка, присвячена  святу знань. Начальник відділу освіти, Батьковець С.С., привітала всіх із початком нового навчального року . Кожен першокласник отримав в подарунок «Буквар» від депутата Верховної Ради України А.О. Вадатурського.

Останній раз 1-го вересня до школи в якості учнів прийшли ми, одинадцятикласники. Звичайно , деяким з нас сумно з цього приводу, та попереду , ще цілий навчальний  рік, тому сумувати не варто. А розпочали ми його з першого уроку, тема якого: «Ми-нація єдина». Діти так чутливо розповідали вірші, що у залі ніхто не залишився байдужим, бо ж всі плакали.

Учениця 11-Б класу

Шваленко Вікторія