День спорту – мікс завзяття і здоров’я

В тому, що проведення в школі дня спорту, яке відбулося в перші погожі дні вересня, стало справжнім святом гармонії тіла, розвитку і зміцнення організму, переконались всі його учасники. А розпочався він загальношкільною лінійкою з обов’язковим виконанням Гімну України. Всі без винятку присутні, починаючи з адміністрації школи, вчителів і закінчкуючи наймолодшими учнями – підтягнуті, у спортивній формі.

Зрозуміло, що проведенню такого захожу передувала велика підготовча робота організаційного комітету, очолюваного керівництвом школи та вчителями фізкультури. Проводилося свято в природних умовах у складі всієї школи і було насичене майже всіма формами фізичного виховання (змагання,ранкова гімнастика,тощо). Учні 1-4 класів, тобто початкова школа, вишикувались на спортивну ходьбу, а учні 5-11 класів під жваву музику виконували зарядку. З великим ентузіазмом та завзяттям провела її вчитель фізкультури Анна Бреус.

Всі оперативно помінялись місцями. Вміло керував цим процесом наш вчитель фізкультури Кирильчук Дмитро Сергійович. Далі вся школа організованою колоною рухалася за вказівниками – розмітками, що уточнювали подальший напрям руху. Проводилися різноманітні змагання, не забули і про улюблений футбол. Участь в таких масових заходах спонукає учасників до самовдосконалення, а погожа днина сприяє подальшому проведенню чудових днів спорту. Ми одностайно вирішили, що за сприятливої погоди проводитимемо такі заходи щоп’ятниці.


Учениця 10-Б класу
Самойленко Аліна