Безпека життя – понад  усе!

 Безпека життя – понад  усе

Безпека - життя нам несе,

Вона вберігає та нас захищає

Від інших поганих речей.

Безпека – це скарб, вона самоцвіт,

Нас всіх захищає на протягом літ.

Так будемо ми її цінувати,

Щоб далі і далі біди нам не знати.

Авраменко Олексій

7-А клас

  З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей, навчання дітей дошкільного віку та учнів правилам безпечної поведінки в житті, у Березнегуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів протягом жовтня-листопада 2014 року проведено «Місячник знань правил безпечної життєдіяльності».

     За цей період   проведено виховні години, бесіди про основні правила у побуті, при експлуатації побутових приладів, під час користування транспортом, безпеки на водних об’єктах, у лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Учні писали диктанти, перекази на тему:  «Будь обережним завжди!».

Знання дітей поглиблювались під час проведення  конкурсу  творчих робіт : учні склали вірші, казки, твори за темою «Рятувальник – професія героїчна».

Протягом тижня проведено конкурс малюнків на тему: «Збережи своє життя»

Вчитель основ здоров’я Левіна А.І. провела в 7-А класі відкритий урок з питань безпеки життєдіяльності із запрошенням представника громадської організації Червоного хреста Цимбалистого О. А.

Аналогічний урок було проведено для учнів 6-х класів Копійкою О.А. та медичною  сестрою школи Бойченко О.І. за темою: «Безпечна аптечка»

 З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.   Під керівництвом класного керівника 7-Б класу   Яковенко І.Д. пройшов виступ агітбригади учнів 7-Б класу «Безпечна вулиця» для учнів 1-4 класів. Діти нагадали молодшим школярам про правила і знаки дорожнього руху та наголосили на необхідності постійно їх дотримуватися.

 Малюки із задоволенням грали в ігри, відповідали на цікаві запитання вікторини, розгадували загадки й проявили  себе кмітливими, допитливими й активними учасниками дійства.

Учасники агітбригади, хлопчик «Світлофор» та Пес Братко переконали малечу в тому, що треба дотримуватися правил дорожнього руху.